Komunikace v cizím jazyce

1. zopakování gramatických jevů
    2. fráze a obraty typické pro obchodní sféru
    3. praktická cvičení a hry pro komunikaci

3. Polština (není třeba mít předchozí znalosti jazyka)
    1. základní obraty v polštině
    2. použití polštiny v obchodním styku
    3. polština na úřadech
    4. na co si musíte dát při komunikaci pozor

Cílem jednotlivých částí jazykového modulu je pracovat s účastníky na jejich schopnosti komunikovat bez bariér a obav ze správného projevu v cizím jazyce. Formou cvičení, vzájemné komunikace a her účastníci opakují základní znalosti a získávájí nové. Důraz je kladen na základní a pokročilé schopnosti porozumět a komunikovat v běžném i pracovním životě.

Není třeba se obávat Vaší stávající úrovně jazykových znalostí. Pokud si nejste jistí, obáváte se, máte pocit, že neumíte mluvit v cizím jazyce, nebo že Vaše výslovnost či slovní zásoba nejsou dostačující - školení jsou tu právě od toho, aby Vám pomohly tyto překážky v komunikaci odstranit. Myslíte si, že se na školeních ztrapníte? - těmito pocity trpí drtivá většina lidí a právě strach Vám neumožní získat nové znalosti a zlepšovat se!

Místo konání: místnost B001/B002, Žižkova 56, Karviná

Pozn.: Přihlášení na konkrétní termín provedete rezervací v online systému. Do toho je nutné se zaregistrovat a přihlásit. Návod ZDE. Pamatujte, že rezervace konkrétního termínu je závazná!

Vyhlášené termíny 3-denních školení jsou:

• 13., 17. a 20. února 2012
  • 20. - 22. března 2012
  • 22. - 24. května 2012
  • 25. - 27. září 2012

Polština

Vážení zájemci, díky geografické poloze Moravskoslezského kraje je zde velká šance pro spolupráci a přeshraniční podnikatelské aktivity. Proto se v kurzu polštiny seznámíte s nejčastějšími obraty v podnikatelském a společenském styku, s jednáním na polských úřadech a typickými chybami v komunikaci v polštině. Doporučujeme Vám účast i v případě, že nemáte žádné znalosti polského jazyka, všechny materiály dostanete v tištěné podobě, můžete se k nim tak i později vrátit.

• 5., 12. a 19. března 2012
  • 23., 30. dubna a 14. května 2012
  • 28. května, 18. a 25. června 2012
  • 17., 24. září a 1. října 2012

Němčina

• 15. - 17. května 2012
  • 26. - 28. června 2012

Rezervaci provedete zde. Zkontrolujte si prosím pečlivě údaje v rezervaci, za následné chyby neručíme.

Vyhlášené termíny 1-denních workshopů jsou:

Angličtina 19. listopadu 2012

Polština v podnikání 12. listopadu 2012

Copyright © 2022 projekt Inovace – cesta ke zvyšování konkurenční schopnosti a rozvoje regionů. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.