========================================================================

Všechny termíny školení a workshopů jsou vyčerpány. Vzdělávání v projektu je již ukončeno.

========================================================================Jak je to s termíny školení a workshopů?

- nyní jsou vyhlášeny termíny všech školení (10 v každém z šesti modulů) a první část workshopů. Systém pro rezervaci najdete v odkazech ROZVRH u rozpisů modulů níže - tento odkaz Vám rovnou zobrazí volné termíny daného modulu - je nutné přihlásit se do rezervačního systému SuperSaaS. Podrobný návod na obsluhu je zde. Workshopy budou probíhat v od září do prosince 2012.

Vyhrazujeme si možnost termíny změnit či přesunout. Platný je vždy seznam termínů umístěný v systému SuperSaaS. Pokud se termíny v něm neshodují s daty vypsanými na těchto webových stránkách, ještě nebyla provedena aktualizace.


Všechny aktivity se konají na těchto adresách (místo konání je vždy zřetelně uvedeno v termínech i v systému pro zápis rezervací):

Karviná - Žižkova 2364/56, objekt bývalé ZŠ

Krnov - Za Drahou 2161/3, Vzdělávací centrum Slezské univerzity


Jak probíhají vzdělávací moduly?

- vždy je vyhlášeno 10 termínů pro 3-denní školení. Po jejich ukončení (jedna skupina vždy jeden týden, tj. 4-5 školení na měsíc) budou otevřeny workshopy, každý na 1 den. Navazují na témata ze školení. Získané znalosti a vědomosti prohlubuje a rozšiřuje.

- školení i workshopy začínají v 9h ráno, končí kolem 16. hodiny. V každém modulu lektor s účastníky probírá témata dané problematiky interaktivní formou (jejich stručný výtah je zveřejněn v rozpisu modulů níže).

 

Na které moduly a které části se mohu přihlásit?

- každý ze 6 modulů je rozdělen na 10 školení a 3 workshopy. Školení trvá 3 dny, workshop 1 den. Není nutné zúčastnit se obou, můžete si vybrat jen školení, jen workshop, nebo obojí.

- volba, kterých modulů a v jakých termínech se zúčastníte, je jen na Vás. Školení a workshopy můžete jakkoliv kombinovat. Nejste nijak omezeni, absolvování jednoho školení či workshopu Vás nijak nezavazuje k absolvování dalších aktivit. Zároveň ale není možné se zúčastnit 2x stejného školení a/nebo workshopu stejného modulu (např. absolvovat 2 školení Marketingového řízení podniku). Výjimkou jsou Počítačové zručnosti, které mají dvě úrovně (začátečníci a pokročilí) a Cizí jazyky (angličtina, němčina, polština).

 

Co musím udělat pro rezervování konkrétního termínu?

- pro účast na projektovém vzdělávání je třeba, aby účastník splňoval charakteristiku cílových skupin, tj.: zaměstnanec malého a středního podniku v Moravskoslezském kraji (do 250 zaměstnanců), OSVČ, student/absolvent, nebo nezaměstnaný. Dále je třeba provést registraci v online rezervačním systému, vybrat si konkrétní termín školení/workshopu jednoho či více modulů a vyplnit správně a úplně požadované údaje. Registrace pravidelně kontrolujeme, pokud jsou údaje zadány zjevně špatně nebo neúplně vyhrazujeme si možnost účet smazat, a to vč. provedených rezervací.

- rezervovat termín lze kdykoliv, je-li na konkrétním termínu ještě volné místo. Pamatujte, že rezervace je závazná, vyplňte proto rezervaci až když jste si jisti, že Vám zvolený termín opravdu vyhovuje.

- pokud si nejste jisti tím, jak při registraci do systému postupovat a jak pracovat s rezervací, použijte náš PDF návod. Pokud Váš problém nejde vyřešit jinak, konktatujte nás Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

- prosím pamatujte na to, že s jedním uživatelským účtem nemůžete rezervovat termíny pro další osoby! Máte-li identitu např. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., smíte rezervovat termín pouze se jménem Jan Novák. Všechny rezervace pro jiné osoby musí mít vlastní registraci (tzn. jeden email - jeden účastník - jedna identita), v jiných případech budou rezervace zrušeny! Vyhněte se proto rezervování termínů pro Vaše známé, kolegy apod.

 


Jak si mohu zkontrolovat své rezervace v modulech?

- všechny rezervace jde zkontrolovat na jednom místě tak, že se přihlásíte emailem a heslem na této adrese: http://www.supersaas.cz/dashboard/login. Zobrazí se vám rozcestník se všemi přístupnými rozvrhy a stačí pouze zkontrolovat jednotlivé moduly. Doporučujeme provést kontrolu i v případě, kdy si nejste jisti počtem rezevací a zápisů v čekacích listinách.

 


Co mám udělat, když už není v daném termínu volné místo?

- v systému je povoleno zapisovat se na "čekací listinu". To znamená, že Vaše žádost se zapíše do chronologicky řazené fronty a v případě, že jiný účastník provede včas storno, bude mezi přihlášené účastníky zapsán čekatel. Zapsáním do čekací listiny se nezapisujete mezi účastníky. Pokud se místo uvolní a systém provede automaticky rezervaci pro zájemce z čekací listiny, obdržíte automaticky informační email. "Tato zpráva je potvrzením, že Vaše rezervace byla přesunuta z čekací listiny do potvrzeného stavu." Až po jeho doručení je rezervace platná. Nemáte-li zájem účastnit, rezervaci prosím obratem ručně smažte. Stejně tak při zapsání na více čekacích listin jednoho modulu prosím dbejte na to, abyste neblokovali místa opakovaným zápisem.

 

Kde se dozvím více o náplni školení a workshopů v modulech?

- pro bližší informace o náplni jednotlivých modulů a termínech jejich konání klikněte na jejich název níže (je zvýrazněn modrou barvou). V případě, že máte problém se získáním potřebných informací, kontaktujte nás na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro větší ucelené skupiny zájemců (15 a více osob) lze po dohodě předem připravit specializovaná konkrétní témata, která se týkají jednotlivých modulů.

 

Jak je to s ostatními podmínkami absolvování vzdělávacích aktivit?

- po absolvování 3-denního školení obdržíte za každý modul, kterého se zúčastníte, osvědčení na jméno vyplněné při rezervaci. Uvádějte prosím celé jméno s diakritikou, včetně titulů. Za správnost ručí každý účastník sám, tyto údaje jsou uvedeny na osvědčení, je ve Vašem vlastním zájmu tyto údaje zkontrolovat.

- účast na školeních je bezplatná, v rámci projektu je zajištěna místnost, vzdělávací služby, pomocné materiály a osvědčení o absolvování (jeho podobu si prohlédněte zde). Dopravu a ubytování nezajišťujeme. V případě, že je na osvědčení uvedeno chybné nebo neúplné jméno účastníka, je vystavení druhého osvědčení zpoplatněno (údaje přebíráme z rezervací, které vyplňují sami účastníci).


Návod na obsluhu rezervačního systémuPDF


Moduly (kliknutím na název modulu zobrazíte popis a termíny vzdělávácích aktivit, kliknutím na odkaz ROZVRH se dostanete k volným termínům v rezervačním systému):

1. Marketingové řízení podniku (obchodní a prodejní zručnosti, efektivní komunikace se zákazníkem, inovační strategie)

ROZVRH Školení v modulu jsou ukončena

2. Inovativní management lidských zdrojů (tvorba týmu, vedení a motivace lidí, komunikace, řešení úloh)

ROZVRH Školení v modulu jsou ukončena

3. Počítačové zručnosti (prezentace, tvorba dokumentů, komunikační prostředky)

ROZVRH Školení v modulu jsou ukončena

4. Strategické řízení a plánování, ekonomické zručnosti manažera

ROZVRH Školení v modulu jsou ukončena

5. Komunikace v cizím světovém jazyce (angličtina, němčina, polština v podnikání)

ROZVRH Školení v modulu jsou ukončena

6. Projektový management, příprava a realizace projektů z fondů EU

ROZVRH Školení v modulu jsou ukončena


Rozvrh workshopů najdete zde. Ve workshopech je intenzivní praktickou formou prohlubována znalost ze školení všech modulů. Účastníci se seznámí s dalšími informacemi, metodami a praktickými úlohami, které mohou následně využít v praxi. Forma výuky je opět pojata aktivně jako zážitková pedagogika. Místo konání workshopů je Karviná, Žižkova 56.

Ve workshopech nabízíme podnikům, podnikatelům i jiným zájemcům řešení aktuální problematiky z oblastí vzdělávacích modulů. Stačí nás kontaktovat v předstihu a domluvit předem obsah workshopu a podrobnosti zadání.

Copyright © 2018 projekt Inovace – cesta ke zvyšování konkurenční schopnosti a rozvoje regionů. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.